Nejzajímavější Motoplky roku 2022

Přátelé, kamarádi,

váš neustále rostoucí zájem o náš seriál rozhovorů Motoplky nás neuvěřitelně těší. Jen videa vydaná v roce 2022 jste sledovali neskutečných 200 000 hodin! Spadla nám brada, když jsme tuhle statistiku viděli. K tomu nás ještě posloucháte jako podcast, takže celková čísla jsou opravdu neskutečná.

A protože se motosezona 2023 nezadržitelně blíží, ale nějaký čas do jejího startu přece jen zbývá, připravili jsme pro vás výběr těch nejzajímavějších dílů vydaných v roce 2022.


Tak se pohodlně usaďte, uvařte si dobrou kávu a užijte si sledování našich tipů, pokud vám některé díly utekly.


A tady je slibovaný výběr těch nejlepších Motoplků za rok 2022:


Ondra Synek

Loni se nám podařilo pro Motoplky vyzpovídat i olympionika, Ondra Synek má za sebou dlouhou a úspěšnou kariéru ve veslování, což jsme v rozhovoru taky nakousli. Podělil se o to, proč veslaři při tréninku trpí, jak se vůbec trénuje a jestli se nás dá sportem uživit. Ale ani na motorky jsme nezapomněli, nebojte.


Profesor Pafko

Jednou za čas rádi pozveme i opravdu zkušeného člověka, který toho zažil víc než většina z nás. Profesor Pafko je přesně jeden z takových hostů, je to jeden z nejznámějších českých lékařů, ale možná jste nevěděli, že má opravdu rád motorky. V rozhovoru jsme se dostali nejen k nim, medicíně a sportu, ale probrali jsme i to, jak se mu daří udržet pozitivní přístup k životu.


Filip Salač

Rozhovory se závodníky na motorce patří mezi naše nejsledovanější. Filip Salač je sice opravdu mladý, ale už toho má hodně za sebou. Zeptali jsme se na jeho začátky na motorce a jak se k závodění dostal, ale nakousli jsme taky, jak se k takovému sportu dává dohromady škola. A samozřejmě nemohlo chybět ani zhodnocení sezóny.


Pepa Sršeň

Pepa Sršeň je osobnost, kterou snad ani nemusíme představovat. Má několik záznamů v Guinessově knize rekordů, je součástí pořadu Motosalon, kde recenzuje motorky, a ještě se věnuje výuce ve vlastní motoškole. V rozhovoru jsme se bavili o tom, jak se z něj stal streetfighter, proč dělal exhibice i jak začal s motoškolou. Samozřejmě jsme se dostali i k natáčení Motosalonu a dalším zajímavým tématům. Pepa si servítky rozhodně nebral.Napište nám komentář k tomuto rozhovoru,
nebo nám dejte tip na dalšího hosta :)

© 2024 Geneze, spol. s r.o. v radostné spolupráci s www.pavelbarot.com , www.cubesolutions.cz a www.tgnr.cz